
Вафельді темір Hurakan HKN-GES230 гайка
- Бар
- Коды:213402
186 822 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES230 NUT вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жаңғақ тәрізді вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 220х390х340 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.25 кг |
| Биіктігі | 195 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 10 |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | жаңғақтар |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 186 822 ₸


