
Hurakan HKN-GES12 ҚОЙ вафельді үтік
- Бар
- Коды:110513
115 564 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GES12 SHEEP вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қой пішінді вафли жасау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Вафли өлшемі: 100х95х10 мм
- Температуралық режим: 50-ден 300 °C-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.77 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | қой |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 115 564 ₸


