
Вафельді темір Hurakan HKN-TA03
- Бар
- Коды:105666
180 165 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TA03 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тайяки балығы пішінінде вафли жасау үшін қолданылады. Әрбір вафлиді салмамен толтыруға болады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 3 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | балықтар |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 180 165 ₸


