
Вафельді темір Hurakan HKN-GED2L
- Бар
- Коды:261380
181 671 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GED2L вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында стандартты пішіндегі бельгиялық вафлилерді дайындау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостаттармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Вафли өлшемі: 160х100 мм
- Қаптамадағы габариттері: 400х700х260 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18.5 кг |
| Биіктігі | 233 мм |
| Тереңдігі | 382 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 2 |
| Қуат | 3.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | бельгиялық |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 181 671 ₸


