
Вафельді темір Hurakan HKN-TA06
- Бар
- Коды:123601
342 048 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-TA06 вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тайяки балығы тәрізді вафли жасау үшін қолданылады. Әрбір вафлиді салмамен толтыруға болады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 850x440x300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 285 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 6 |
| Қуат | 4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің түрі | балықтар |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 342 048 ₸


