
Вафельді темір Gemlux GL-WM2002 5-і 1-де
- Бар
- Коды:303611
32 448 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-WM2002 5-і 1-де вафельді үтік веналық және бельгиялық вафлилерді, ыстық бутербродтарды, пончиктерді, жаңғақтарды және грильдерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында, сондай-ақ үйде дайындауға арналған. Модель жабыспайтын тефлон жабыны бар 5 жұп алынбалы алюминий панельдерімен жабдықталған. Бұйымның корпусы тот баспайтын болаттан және пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Вафлилердің шаршы пішіні
- Қондырмаларды бекітуге арналған жиналмалы ысырмасы бар
- Сырғуға қарсы резеңке аяқ төсемімен
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру: 2-ден 3 минутқа дейін
- Панельдердің өлшемі: 214х118 мм
- Дайындалатын тағамның мөлшері:
- 2 шаршы веналық вафли 10х10 см
- немесе 4 үшбұрышты сэндвич 10х10 см
- немесе диаметрі 4,5 см болатын 8 шағын пончик
- немесе 6 жаңғақ 4х3 см
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.26 кг |
| Биіктігі | 85 см |
| Тереңдігі | 220 см |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 4 |
| Секциялар саны | 1 |
| Қуат | 0.75 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Вафельдердің пішіні | веналық, шаршы, жаңғақтар, үшбұрышты |
| Түсі | қара, тот баспайтын. болат |
| Ені | 220 см |
- Бағасы: 32 448 ₸







