
VIATTO VA‑BS‑50 аспалы таразы
- Бар
- Коды:217304
8 472 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA‑BS‑50 аспалы электронды таразы сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үй жағдайларында багажды өлшеуге арналған. Модель сұйық кристалды дисплеймен және ықшам сақтау үшін ыңғайлы баумен жабдықталған.
Батареялар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Қарапайым басқару элементтері
- CR2032 типті батареядан қуат алады
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Минималды жүктеме: 0.5 кг
- Максималды жүктеме: 50 кг
- Өлшеу қадамы: 50 г
- Дәлдік сыныбы: орташа (III)
- Максималды қателік шегі: 1г
- Қуат элементі: CR2032
- Қаптамасы бар габариттері: 155х107х41 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.092 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.15 кг |
| Биіктігі | 60 мм |
| Тереңдігі | 30 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өлшеу дәлдігі | 1 г |
| Ені | 130 мм |
- Бағасы: 8 472 ₸


