
VIATTO VA-KS-57BS электронды асүй таразылары
- Бар
- Коды:193188
18 841 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-KS-57BS электронды ас үй таразылары шеберханаларда, дәріханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ тұрмыста ыдыс-аяққа, дәрі-дәрмекке, зергерлік бұйымдарға және басқа да ұсақ габаритті заттарға арналған ингредиенттерді өлшеуге арналған.. Модель дөңгелек платформамен, алынбалы тостағанмен және сұйық кристалды дисплейі бар түймелі басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Батареялар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Үстел үстілік орналастыру
- Жылдам өлшеуге арналған жоғары дәлдіктегі датчиктер
- Сұйық және сусымалы ингридиенттерді өлшеу мүмкіндігі
- Су мен сүттің көлемін өлшеу мүмкіндігі
- Қарапайым басқару элементтері
- Оңай сақтауға және пайдалануға арналған ықшам, берік корпус
- Тостағанды тазалау жеңілдігі
- ААА типті 2 батареядан қуат алады
- Өндіруші ел: Қытай
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Батареяның кернеуі: 1,5 В
- Тостағанның көлемі: 1,5 л
- Салмақ диапазоны: 0,01-ден 5 кг-ға дейін, 0,001 кг қадаммен
- Дисплей өлшемдері: 58х27 мм
- Тостағанның өлшемдері:
- Диаметрі: 215 мм
- Биіктігі: 95 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.53 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.73 кг |
| Биіктігі | 129 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өлшеу дәлдігі | 1 г |
| Ені | 215 мм |
- Бағасы: 18 841 ₸


