
VIATTO VA-KS-59BS электронды асүй таразылары
- Бар
- Коды:193174
20 689 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-KS-59BS электронды ас үй таразылары шеберханаларда, дәріханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ тұрмыста ыдыс-аяққа, дәрі-дәрмекке, зергерлік бұйымдарға және басқа да ұсақ габаритті заттарға арналған ингредиенттерді өлшеуге арналған.. Модель ернеуі бар дөңгелек платформамен, алмалы-салмалы тостағанмен және сұйық кристалды дисплейі бар батырмалы басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Батареялар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Үстел үстілік орналастыру
- Жылдам өлшеуге арналған жоғары дәлдіктегі датчиктер
- Сұйық және сусымалы ингридиенттерді температураны өлшей отырып өлшеу мүмкіндігі
- Қарапайым басқару элементтері
- Оңай сақтауға және пайдалануға арналған ықшам, берік корпус
- Тостағанды тазалау жеңілдігі
- ААА типті 2 батареядан қуат алады
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Батареяның кернеуі: 1,5 В
- Тостағанның көлемі: 1,5 л
- Салмақ диапазоны: 0,01-ден 5 кг-ға дейін, 0,001 кг қадаммен
- Дисплей өлшемдері: 46x21,5 мм
- Тостағанның өлшемдері:
- Диаметрі: 215 мм
- Биіктігі: 95 мм
- Өлшемдері:
- Диаметрі: 215 мм
- Биіктігі: 145 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.54 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.81 кг |
| Биіктігі | 145 мм |
| Тереңдігі | 215 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өлшеу дәлдігі | 1 г |
| Ені | 215 мм |
- Бағасы: 20 689 ₸


