
Етке арналған ілгіш KAYMAN СМ-121/1808
- Бар
- Коды:116232
244 634 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Етке арналған ілгіш KAYMAN СМ-121/1808 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет ұшалары мен жартылай ұшаларды ілу, тасымалдау және қауіпсіз ұзақ мерзімді сақтау үшін қолданылады. Дәнекерленген қаңқа AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған 40х40 мм құбырдан жасалған.
Ілгектер жеткізу жиынтығына кірмейді және бөлек сатып алынады.
Сипаттамалары:
- Секциялар саны: 1
- Максималды жүктеме: 150 кг п/м
- Қаптамадағы габариттері: 1800х200х805 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161149 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31.2 кг |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Төменгі белдіктің ені | 720 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 244 634 ₸


