
Етке арналған ілгіш KAYMAN СМ-122/1808
- Бар
- Коды:116233
321 743 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Етке арналған ілгіш KAYMAN СМ-122/1808 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет ұшалары мен жартылай ұшаларды ілу, тасымалдау және қауіпсіз ұзақ мерзімді сақтау үшін қолданылады. Дәнекерленген қаңқа AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған 40х40 мм құбырдан жасалған.
Ілгектер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Сипаттамалары:
- Секциялар саны: 4
- Максималды жүктеме: м/п үшін 250 кг
- Қаптамадағы габариттері: 200х850х1780 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161151 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45.6 кг |
| Биіктігі | 1750 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Төменгі белдіктің ені | 800 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 321 743 ₸


