
GASTRORAG JC-33C шарап сөресі
- Бар
- Коды:51469
154 200 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JC-33C шарап сөресі барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, жеке үйлерде немесе пәтерлерде құйма шараптың барлық дәмдік қасиеттерін сақтау үшін оңтайлы жағдайларды жасайды. Модель сенсорлық басқарумен, 5 сөре-тормен және жарықпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан және пластмассадан, ал есік тоналды шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 33 л
- Қуаты: 0,05 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.7 кг |
| Сыйымдылығы | 12 бут. |
| Биіктігі | 593 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Есік тірегі | ілмектер сол жақта |
| Климаттық класс N | +16...32 °С |
| Климаттық класс SN | +10...32 °С |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Салқындату жүйесі | Пельтье принципі негізінде |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 12-ден 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 252 мм |
- Бағасы: 154 200 ₸


