
GASTRORAG JC-48DFW шарап сөресі
- Бар
- Коды:40724
157 996 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JC-48DFW шарап сөресі барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, жеке үйлерде немесе пәтерлерде құйма шараптың барлық дәмдік қасиеттерін сақтау үшін оңтайлы жағдайларды жасайды. Модель сенсорлық басқару элементтерімен, 4 сөремен және артқы жарықпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан және пластмассадан, ал есік тоналды шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 48 л
- Температуралық режим:
- Жоғарғы бөлік: 12-ден 18 ºC-қа дейін
- Төменгі бөлік: 8-ден 18 ºC-қа дейін
- Қуаты: 0,1 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Сыйымдылығы | 18 бут. |
| Биіктігі | 511 мм |
| Тереңдігі | 645 мм |
| Есік тірегі | ілмектер сол жақта |
| Климаттық класс N | +16...32 °С |
| Климаттық класс SN | +10...32 °С |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | екі аймақтық |
| Салқындату жүйесі | Пельтье принципі негізінде |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 8-ден 18 °C-қа дейін |
| Ені | 355 мм |
- Бағасы: 157 996 ₸


