
GASTRORAG JC-48 шарап сөресі
- Бар
- Коды:40720
147 496 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JC-48 шарап сөресі барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, жеке үйлерде немесе пәтерлерде құйма шараптың барлық дәмдік қасиеттерін сақтау үшін оңтайлы жағдайларды жасайды. Модель сенсорлық басқарумен, 5 сөре-тормен және жарықпен жабдықталған. Корпус боялған болаттан және пластмассадан, ал есік тоналды шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 48 л
- Қуаты: 0,06 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Сыйымдылығы | 18 бут. |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 645 мм |
| Есік тірегі | ілмектер сол жақта |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 12-ден 18 °C-қа дейін |
| Ені | 355 мм |
- Бағасы: 147 496 ₸


