
GASTRORAG JC-128 шарап сөресі
- Бар
- Коды:40728
272 509 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JC-128 шарап сөресі барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, жеке үйлерде немесе пәтерлерде құйма шараптың барлық дәмдік қасиеттерін сақтау үшін оңтайлы жағдайларды жасайды. Модель сенсорлық басқару элементтерімен, 7 жылжымалы ағаш сөрелермен және шамдармен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді. Корпусы металдан, есігі қарайтылған шыныдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 128 л
- Қуаты: 0,0572 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Сыйымдылығы | 45 тірек. |
| Биіктігі | 848 мм |
| Тереңдігі | 565 мм |
| Есік тірегі | ілмектер сол жақта |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Салқындату жүйесі | компрессорлық |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 5-тен 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 272 509 ₸



