
UGUR USS 374 DTKB SRP шарап шкафы
- Бар
- Коды:181027
711 563 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR USS 374 DTKB SRP шарап сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдар мен сусындарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель флуоресцентті жарықтандырумен, тоналды әйнекпен және 5 торлы сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 372 л
- Пайдалы: 345 л
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 2,5 кВТ
- Камера өлшемдері: 505x462x1555 мм
- Қаптамадағы габариттері: 665х685х1940 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ағаш сөрелер
- Брендтеу
- Жарықдиодты-жарықтандыру
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 74 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 83.4 кг |
| Биіктігі | 1840 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1940 мм |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 10-нан 18 °C-қа дейін |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 711 563 ₸


