
VIATTO VA-JC48 шарап сөресі
- Бар
- Коды:128405
141 710 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-JC48 шарап сөресі сауда, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, коттедждерде және жеке үйлерде шарап сусындарын көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель дисплейі бар пайдалануда ыңғайлы сенсорлық басқару панелімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- 5 сыйымды хромдалған сөрелер
- Ішкі жарықтандыру
- Боялған әйнегі бар есік шарапты ультракүлгін сәулелерден қорғайды
- Қара түсті корпус және стильді дизайн шкафтың кез келген интерьерге сәйкес келуіне мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,05 кВТ
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 0,509 кВТ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158537 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.9 кг |
| Сыйымдылығы | 18 бут. |
| Биіктігі | 511 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Салқындату жүйесі | Пельтье принципі негізінде |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 12-ден 18 °C-қа дейін |
| Түсі | қара, сұр |
| Ені | 648 мм |
- Бағасы: 141 710 ₸






