
VIATTO VA-JC33 шарап шкафы
- Бар
- Коды:247763
148 526 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-JC33 шарап сөресі сауда, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, коттедждерде және жеке үйлерде шарап сусындарын көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель 5 сөремен және ішкі жарықтандырумен жабдықталған. Корпус қара түске боялған болаттан, есік тот баспайтын болаттан жасалған жақтаудағы тоналды шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату түрі
- Термоэлектрлік (компрессорсыз)
- Дисплейі бар сенсорлық басқару панелі
- Кіріктірілген жарықтандыру
- Ультракүлгін сәулелерден қорғау
- Хромдалған сөрелер
- Стильді дизайн шкафтың кез келген интерьерге сәйкес келуіне мүмкіндік береді
- Тұрақты бақыланатын температура,
- Бөгде иістердің болмауы
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 220 В
- Қуаты: 0,05 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 300х555х670 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Сыйымдылығы | 12 бут. |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 252 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Климаттық класс SN | +10...32 °С |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Салқындату жүйесі | Пельтье принципі негізінде |
| Шарапты сақтау жүйесітемпературалық режим | 12-ден 18 °C-қа дейін |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 148 526 ₸






