
VIATTO VA-JC16 шарап сөресі
- Бар
- Коды:128403
112 856 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-JC16 шарап сөресі сауда, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, коттедждерде және жеке үйлерде шарап сусындарын көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель дисплейі бар пайдалануда ыңғайлы сенсорлық басқару панелімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- 2 сыйымды хромдалған сөрелер
- Ішкі жарықтандыру
- Боялған әйнегі бар есік шарапты ультракүлгін сәулелерден қорғайды
- Қара түсті корпус және стильді дизайн шкафтың кез келген интерьерге сәйкес келуіне мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,05 кВТ
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 0,312 кВТ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158535 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Сыйымдылығы | 6 бут. |
| Биіктігі | 515 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Салқындату жүйесі | Пельтье принципі негізінде |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 8-ден 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 252 мм |
- Бағасы: 112 856 ₸






