
VIATTO VA-JC-12G шарап шкафы
- Бар
- Коды:314681
118 176 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-JC33 шарап сөресі сауда, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, коттедждерде және жеке үйлерде шарап сусындарын көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель 4 сөремен жабдықталған. Корпус қара түске боялған болаттан, есік тот баспайтын болаттан жасалған жақтаудағы тоналды шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату түрі
- Кіріктірілген жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,048 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 295х425х548 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Сыйымдылығы | 4 бут. |
| Биіктігі | 510 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 560 мм |
| Тереңдігі | 452 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 8-ден 18 °C-қа дейін |
| Ені | 168 мм |
- Бағасы: 118 176 ₸






