
VIATTO VA-JC-26BFW шарап сөресі
- Бар
- Коды:324732
145 841 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-JC-26BFW шарап сөресі барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, қосалқы қойма үй-жайларында, сондай-ақ үй жағдайларында әртүрлі сұрыптағы бөтелкедегі шарапты оңтайлы жағдайларда сақтауға арналған. Модель монотемпературалық тоңазытқыш камерасымен, магнитті тығыздағышпен ішкі топсалы топсалы есікпен, мөлдір көрінетін әйнекпен, сыртқы сенсорлық басқару панелімен және сандық дисплей индикаторымен жабдықталған. Корпус қара түсті коррозияға қарсы жабыны бар металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне бөтелкелерді орналастыруға арналған рельстері бар 4 торлы сөре, пайдалану жөніндегі нұсқаулық және кепілдік талоны кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауа ағындарының біркелкі таралуымен динамикалық салқындату
- Камера ішіндегі суы бар резервуардың көмегімен ылғалдылықты пассивті бақылау
- Жеңіл түрту және таңбалар мәзірі арқылы қарапайым басқару элементтері
- Камерадағы температураның сандық көрсеткіші
- Өшіру функциясы бар үнемді ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру
- Шынылауды ультракүлгін сәулелерден қорғайтын реңктеу
- Монтаждау бетінің кедір-бұдырлығын өтеу үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Энергия тиімділігі сыныбы: А
- Электрлік қорғаныс класы: I
- Шараптың шайқалуын және тұнбаның пайда болуын болдырмау үшін дірілдің төмен деңгейі
- Эргономикалық стильді дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- Сөрелер: 2х4 бут.
- Негізі: 2 бут.
- Тұтынылатын қуат: 0,05 кВТ
- Камераның көлемі: 26 л
- Шөлмектердің көлемі: 750 мл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.1 кг |
| Сыйымдылығы | 10 тірек. |
| Биіктігі | 524 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 548 мм |
| Тереңдігі | 515 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Климаттық класс N | +16...32 °С |
| Климаттық класс SN | +10...32 °С |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Салқындату жүйесі | Пельтье принципі негізінде |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 10-нан 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 252 мм |
- Бағасы: 145 841 ₸






