
Hurakan HKN-WNC25T шарап сөресі
- Бар
- Коды:170818
114 142 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WNC25T шарап шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлерде, пәтерлерде, қонақүйлерде және кеңселерде құйылған шарапты салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 3 сөремен және әйнегі бар есікпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін термостат
- Әйнегі бар есік
- Термоэлектрлік салқындату
- Class A+
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,065 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 480х290х540 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Сыйымдылығы | 8 бут. |
| Биіктігі | 453 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 975 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Температуралық аймақтардың саны | монотемпературалық |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 8-ден 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 252 мм |
- Бағасы: 114 142 ₸



