
Hurakan HKN-WNC128CW шарап сөресі
- Бар
- Коды:226453
317 234 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WNC128CW шарап шкафы шарапты мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, қонақүйлерде, мейрамханаларда, жеке үйлерде немесе пәтерлерде белгілі бір ылғалдылық пен температура деңгейінде сақтауға арналған. Модельде реттелетін термостат, 7 ағаш сөре және әйнегі бар есік бар.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,08 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 535x595x880 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 37 келі |
| Сыйымдылығы | 51 бут. |
| Биіктігі | 848 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 880 мм |
| Тереңдігі | 565 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Салқындату жүйесі | компрессорлық |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 8-ден 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 317 234 ₸


