
Hurakan HKN-WNC35T шарап сөресі
- Бар
- Коды:168394
133 761 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WNC35T шарап шкафы шарапты мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, қонақүйлерде, мейрамханаларда, жеке үйлерде немесе пәтерлерде белгілі бір ылғалдылық пен температура деңгейінде сақтауға арналған. Модель теңшелетін термостатпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Термоэлектрлік салқындату жүйесі
- А сыныбы
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,065 кВТ
- Сөрелер саны: 2+3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Сыйымдылығы | 12 бут. |
| Биіктігі | 638 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Салқындату жүйесі | Пельтье принципі негізінде |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 10-нан 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 252 мм |
- Бағасы: 133 761 ₸



