
Hurakan HKN-WNC160CDW шарап шкафы
- Бар
- Коды:222360
650 237 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WNC160CDW шарап шкафы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлерде, пәтерлерде, қонақүйлерде және кеңселерде құйылған шарапты салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель бірінші бөлімде 3, екіншісінде 6 ағаш сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін термостат
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,08 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 600x570x1340 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 353494 |
| Сыйымдылығы | 55 бут. |
| Биіктігі | 1262 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 43.5 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | екі аймақтық |
| Салқындату жүйесі | компрессорлық |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 5-тен 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 650 237 ₸



