
Шарап сөресі Hurakan HKN-WNC69TD
- Бар
- Коды:168395
208 516 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WNC69TD шарап шкафы шарапты мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, қонақүйлерде, мейрамханаларда, жеке үйлерде немесе пәтерлерде белгілі бір ылғалдылық пен температура деңгейінде сақтауға арналған. Модель теңшелетін термостатпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Термоэлектрлік салқындату жүйесі
- С сыныбы
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелер саны: 1+3
- Шөлмектердің сыйымдылығы: 8+16 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.5 кг |
| Сыйымдылығы | 24 бут. |
| Биіктігі | 740 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Есік тірегі | оң жақтағы ілмектер |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | екі аймақтық |
| Салқындату жүйесі | Пельтье принципі негізінде |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 8-ден 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 208 516 ₸


