
Hurakan HKN-WNC50T шарап сөресі
- Бар
- Коды:168404
146 806 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WNC50T шарап шкафы шарапты мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, қонақүйлерде, мейрамханаларда, жеке үйлерде немесе пәтерлерде белгілі бір ылғалдылық пен температура деңгейінде сақтауға арналған. Модель теңшелетін термостатпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Термоэлектрлік салқындату жүйесі
- В сыныбы
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,065 кВТ
- Сөрелер саны: 5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.5 кг |
| Сыйымдылығы | 18 бут. |
| Биіктігі | 645 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | монотемпературалық |
| Салқындату жүйесі | Пельтье принципі негізінде |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 12-ден 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қара |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 146 806 ₸


