Hurakan HKN-BCW26A шарап шкафы
- Бар
- Коды:358942
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарHurakan HKN-BCW26A шарап шкафы
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BCW26A шарап шкафы шарапты мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, қонақүйлерде, мейрамханаларда, жеке үйлерде немесе пәтерлерде белгілі бір ылғалдылық пен температура деңгейінде сақтауға арналған. Модель 3 сөремен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін термостат
- Термоэлектрлік салқындату
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Сыйымдылығы | 8 бут. |
| Биіктігі | 453 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 500 мм |
| Тереңдігі | 252 мм |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 3-тен 18 °C-қа дейін |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


