
POLAIR DW104-Bravo шарап сөресі
- Бар
- Коды:86952
596 239 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR DW104-Bravo шарап сөресі қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, жеке үйлерде немесе пәтерлерде құйма шараптың барлық дәмдік қасиеттерін сақтау үшін оңтайлы жағдайларды көрсетуге, сақтауға және жасауға арналған. Модельде 5 топсалы сөре және шампанға арналған көлбеу негіз сөресі бар. Корпустың сыртқы және ішкі қаптамасы боялған мырышталған болаттан, сөрелері емен ағашынан, есігі қара түсті алюминий жақтауы бар инфрақызыл және ультракүлгін сәулелерден қорғалған тоналды шыныдан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- 6 температуралық аймақ
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: статикалық
- Термостат: электрондық блок
- Хладагент: R134а
- Топсалы есік түрі
- Шкаф ішіндегі ауаны жаңарту жүйесі мен көміртекті сүзгінің арқасында жағымсыз иістер жойылып, ылғалдылық деңгейі реттеледі
- Ішкі жарықдиодты-жарықтандыру
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 400 л
- Пайдалы: 390 л
- Сөрелер саны: 6
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 50 кг
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Тұтынылатын қуат: 0,17 кВТ
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 1,7 кВТ/сағ артық емес
- Қаптамадағы габариттері: 720х660х1950 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1108027d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 102 келі |
| Биіктігі | 1780 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1950 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Жеке тұрған температуралық режим | 4-тен 18 °C-қа дейін |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 606 мм |
- Бағасы: 596 239 ₸





