
POLAIR DW104u-Bravo шарап сөресі
- Бар
- Коды:127154
608 039 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR DW104u-Bravo шарап сөресі қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, жеке үйлерде немесе пәтерлерде құйма шараптың барлық дәмдік қасиеттерін сақтау үшін оңтайлы жағдайларды көрсетуге, сақтауға және жасауға арналған. Модель 5 аспалы сөремен және негізгі көлбеу сөремен жабдықталған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: динамикалық
- Термостат: электрондық блок
- Хладагент: R134а
- Топсалы есік түрі
- Шкаф ішіндегі ауаны жаңарту жүйесі мен көміртекті сүзгінің арқасында жағымсыз иістер жойылып, ылғалдылық деңгейі реттеледі
- Ішкі жарықтандыру
- Ультракүлгін сәулелерден қорғайтын тоналды шыны
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 400 л
- Сөрелер саны: 6
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Қаптамадағы габариттері: 720х660х1900 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 102 келі |
| Биіктігі | 1780 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Климаттық класс N | +16...32 °С |
| Климаттық класс SN | +10...32 °С |
| Температуралық аймақтардың саны | монотемпературалық |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 4-тен 18 °C-қа дейін |
| Түсі | қара, қоңыр |
| Ені | 606 мм |
- Бағасы: 608 039 ₸



