
POLAIR DW102-Bravo шарап сөресі
- Бар
- Коды:86951
421 715 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR DW102-Bravo шарап сөресі қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, жеке үйлерде немесе пәтерлерде құйма шараптың барлық дәмдік қасиеттерін сақтау үшін оңтайлы жағдайларды көрсетуге, сақтауға және жасауға арналған. Модель 2 аспалы сөремен және төменгі екі деңгейлі тұғырмен жабдықталған. Корпустың сыртқы және ішкі қаптамасы боялған мырышталған болаттан, сөрелері емен ағашынан, есігі қара түсті алюминий жақтауы бар инфрақызыл және ультракүлгін сәулелерден қорғалған тоналды шыныдан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °С-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 60%-ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Салқындату түрі: статикалық
- Термостат: электрондық блок
- Хладагент: R134а
- Топсалы есік түрі
- Шкаф ішіндегі ауаны жаңарту жүйесі мен көміртекті сүзгінің арқасында жағымсыз иістер жойылып, ылғалдылық деңгейі реттеледі
- Ішкі жарықдиодты-жарықтандыру
- Құлып
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 200 л
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 50 кг
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 43 мм
- Тұтынылатын қуат: 0,12 кВТ
- Тәулігіне электр энергиясын тұтыну: 1,8 кВТ/сағ артық емес
- Қаптамадағы габариттері: 720х660х1100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1108026d |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 890 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1100 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жеке тұрған Температуралық аймақтардың температурасы | үш аймақтық |
| Шыны есіктеркернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 4-тен 18 °C-қа дейін |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 606 мм |
- Бағасы: 421 715 ₸







