
Кіріктірілген витрина Gastrolux ВСВ-067/S+
- Бар
- Коды:106911
1 720 404 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВСВ-067/S+ кіріктірілген витринасы "швед үстелі" қағидаты бойынша тамақтандыруды ұйымдастыратын қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және салқын күйде ұстауға арналған. Сатып алушы жағынан перде есіктері плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- 2 шыны сөрелер
- Топсалы есіктер- сатушы жағынан шыныпакеттер
- Әр деңгейдегі жарықдиодты жарықтандыру
Сипаттамалары:
- Тілме өлшемі: 578х678 мм
- Үстіңгі бөлігінің биіктігі: 620 мм
- Артқы жарық деңгейі: жылы ақ, 2700 К
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Шыны сөре L=600 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | салқындатылатын кіріктірілетін 600х700х1140 Standart+ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 91.6 кг |
| Биіктігі | 1140 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Құрылым | Жабық |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | шығарылатын |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 1 720 404 ₸



