
Gastrolux ВСВ-107 ендірілетін витрина/CUBE
- Бар
- Коды:343928
1 855 946 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux VSB-107/CUBE кіріктірілген тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын салқындатылған тағамдарды, десерттерді, кондитерлік өнімдерді және сусындарды көрсетуге және таратуға арналған. Модель қызметкер тарапынан 2 купе есігі бар камерамен, сөремен, төсеуге арналған бетпен және жарықпен жабдықталған. Шыныларды бекіту жалғастырғыш қапсырмалардың көмегімен жүзеге асырылады. Агрегаттың корпусы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, күмбезі мен сөресі – берік шыныдан, купе есіктері - плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Төмендегі буландырғыш
Қосымша сипаттамалар:
- Кесуге арналған тесіктің өлшемі: 978х678 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайынан биіктігі: 600 мм
- Витринаның шынысының қалыңдығы: 8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 200 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Құрылым | Жабық |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +4-тен +8 °C-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 1 855 946 ₸



