
Gastrolux ВСВ-157 ендірілетін витрина/CUBE
- Бар
- Коды:343959
2 128 075 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВВ-157/CUBE кіріктірілген витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және салқын күйде ұстауға арналған. Модель шыны аралық сөремен, төсеу үшін астыңғы бетімен, оператор жағынан 2 жылжымалы есікпен және әр деңгейдің артқы жарығымен жабдықталған. Күмбез бен сөре шыныдан, купе есіктері плексигластан, агрегат бөлігінің корпусы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Орташа температуралық модель
- Шыныларды жалғастырғыш қапсырмалармен бекіту
- Витринасы бар күмбез жинағын жеткізу
- Тік шыны
Сипаттамалары:
- Тілме өлшемі: 1478х678 мм
- Күмбездің биіктігі: 600 мм
- Шыны қалыңдығы: 8 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 200 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Сөрелер саны | 1 |
| Құрылым | Жабық |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 630 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +4-тен +8 °C-қа дейін |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 2 128 075 ₸



