
Кіріктірілген витрина Gastrolux ВСВ-087/MOR
- Бар
- Коды:343961
2 748 806 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Morion сериялы Gastrolux VSB-087/MOR кіріктірілген витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және салқын ұстауға арналған. Модель салқындатылған жылжымалы сөре-түбімен, оператор жағындағы трансформатор тұтқаларымен және жарықтандырумен жабдықталған. Күмбез көзге көрінетін бекіткіштері жоқ УК-желімделген түзу шыныдан жасалған, қаңқасы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Орташа температуралық модель
- Төмендегі буландырғыш
Сипаттамалары:
- Ойық өлшемі: 778х678 мм
- Күмбездің биіктігі: 300 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 975 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Құрылым | Жабық |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 168 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +4-тен +8 °C-қа дейін |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 748 806 ₸





