
Carboma I60 VL 1,2-1 JOY балмұздаққа арналған витрина тот баспайтын болат
- Бар
- Коды:220575
1 077 848 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma I60 VL 1,2-1 JOY балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында балмұздақтың жұмсақ және басқа түрлерін салқындату, сақтау және көрсету үшін қолданылады. Модель Carel электронды басқару блогымен, иілген алдыңғы және мөлдірлігі жоғары 2 бүйірлік шыныпакеттермен жабдықталған. Қаңқасы тоттануға қарсы жабыны бар болаттан, алдыңғы панелі мен экспозициялық тұғырықтары тот баспайтын болаттан, термооқшаулағышы полиуретанды көбіктен, гастроэмкости – мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 6 GN1/3 гастроэмкост кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Ыстық газбен еріту
- Үнемді жарықдиодты ішкі көлемді ақ жылы жарықпен жарықтандыру
- Энергия үнемдейтін жылжымалы перделер
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Жеңіл тасымалдауға және өнімді тиімді көрсетуге арналған таяз науалар
- Желілік қондыруға арналған ұқсас сериялы модельдермен модульдік үйлесімділік
- Ұзақ пайдалану мерзіміне арналған берік тозуға төзімді материалдар
- Энергия тиімді және экологиялық қауіпсіз хладагент R290
- Климаттық класы: 3
- Эргономикалық стильді дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның температурасы: 25 °C
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 60%
- Тірек жазықтығының ең аз тереңдігі: 500 мм
- Гастроэмкосттардың габариттері: 325х176х100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- RAL палитрасынан алдыңғы панельдің баламалы түсті орындалуы
- Сыйымдылығы 360х165х150 мм болатын тот баспайтын болаттан жасалған қосымша науалар
- Тот баспайтын болаттан жасалған гастро ойықтар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | I60 VL 1,2-1; INOX (RAL 0430) |
| Сыйымдылығы | 6 дана. |
| Биіктігі | 790 мм |
| Асқазан сыйымдылығы | 360х165 мм, GN 1/3 |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 21.6 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -12 °С дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 077 848 ₸




