
Carboma Bliss IC72 SL 1,3-1 маркалы балмұздаққа арналған витрина
- Бар
- Коды:163432
1 844 336 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma IC72 SL 1,3-1 балмұздақ витринасы балмұздақтарды салқындату, сақтау, көрсету және сату үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель бұрылмалы-қайырмалы жармамен, кіріктірілген тұтқалармен және дөңгелектермен жабдықталған. Үстел үсті тегістелген тот баспайтын болаттан, алдыңғы панелі боялған болаттан, белдігі плексигластан, корпусы полиуретанды жылу оқшаулағыш көбікпен қапталған.
Балмұздаққа арналған гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Carel электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Twinfreez TM: 2 элементтен тұратын бір тізбекті мұздатқыш тізбегінің технологиясы (резервтік аймақты салқындату үшін құбырлы және төсеу аймағын салқындату үшін құбырлы-қырлы)
- Optiheat TM: әйнектің тұмандануын болдырмайтын алдыңғы шыныпакетті жылыту технологиясы
- Бүйірлік тіреулердің ақ жылы LED-жарықтандыруы
- Негізгі аймақты ақ жылы LED-жарықтандыру
- Қосымша жинақтауыш
- Витриналарды саңылаусыз желіге қосу мүмкіндігі
- Алдыңғы панельді брендтеу
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим:
- Экспозициялық орналастыру: -14 -10 °С дейін
- Резервтік аймақ: -25-тен -18 °С-қа дейін
- Экспозициялық төсемнің өлшемдері: 1155x360 мм
- Резервтік аймақтың өлшемдері: 495x720 мм
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- Экспозициялық көрініс: 7
- Резервтік аймақ: 12
- Гастроэмкосттардың өлшемі: 360x165x120 мм
- Көлем:
- Экспозициялық қойылымы: 35 л
- Резервтік аймақтың ішкі көлемі: 127 л
- Резервтік аймақтың пайдалы көлемі: 60 л
- Дөңгелектердің биіктігі: 100 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 30 °С
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 55%
- Түсі: ақ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған балмұздақтың гастрономиялық қасиеттері
- RGB бағаналар бойынша жарықтандыру
- Жеке түсті орындау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Bliss Bliss IC72 SL 1,3-1 |
| Сыйымдылығы | 12 дана. |
| Биіктігі | 1150-ден 1250 мм-ге дейін |
| Асқазан сыйымдылығы | 360х165 мм |
| Тереңдігі | 735 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 255 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -10 °С дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 1 844 336 ₸






