
Carboma JOY 2 I83 VL 1,2-1 балмұздаққа арналған витрина
- Бар
- Коды:354184
1 327 742 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma JOY 2 I83 VL 1,2-1 балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында балмұздақтың жұмсақ және басқа түрлерін салқындату, сақтау және көрсету үшін қолданылады. Модель электронды басқару блогымен, иілген алдыңғы және 2 бүйірлік мөлдірлігі жоғары екі қабатты терезелермен және жұмыс үстелі үстелімен жабдықталған. Экспозициялық тұғырықтар тот баспайтын болаттан, термооқшаулағыш – полиуретанды көбіктен, гастрохем – мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 325х176х100 мм 6 гастрохем кіреді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Ыстық газбен еріту
- Үнемді ішкі көлемді жарықдиодты жарықтандыру ақ жылы жарықпен десертті кез келген жарықта жарқын көрсетуге мүмкіндік береді
- Энергия үнемдейтін жылжымалы перделер
- Алдыңғы шыныпакетті жылыту
- Жоғары гастрономиялық мүмкіндіктер және өнімдердің керемет көрсетілімі және тамаша көріну
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Энергия тиімді және экологиялық қауіпсіз хладагент R290
- Климаттық класы: 3
- Қарапайым қызмет көрсету
- Ықшам модель
- Алдыңғы панельдің түрлі түсті нұсқалары
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 104 л
- Пайдалы: 14,4 л
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның температурасы: 25 °C
- Максималды салыстырмалы ылғалдылық: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- RAL палитрасынан алдыңғы панельдің баламалы түсті орындалуы
- Сыйымдылығы 360х165х150 мм болатын тот баспайтын болаттан жасалған қосымша науалар
- Тот баспайтын болаттан жасалған гастро ойықтар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыйымдылығы | 6 дана. |
| Биіктігі | 670-тен 720 мм-ге дейін |
| Асқазан сыйымдылығы | 360х165 мм |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 21.6 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -12 °С дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1165 мм |
- Бағасы: 1 327 742 ₸








