
УГУР УДР 5 МКК балмұздаққа арналған витрина
- Бар
- Коды:121709
674 612 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDR 5 SCE балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмсақ балмұздақтарды көрсетуге, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 2 жылжымалы қақпақшамен және механикалық термостатпен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне балмұздаққа арналған 5 контейнер, кілті бар құлып, тығындары бар дөңгелектер және тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 264 л
- Пайдалы: 238 л
- Балмұздаққа арналған ыдыстың көлемі: 5х4,8 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,9 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 890x495x708 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1100x750x1010 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 66 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 74 келі |
| Сыйымдылығы | 5 дана. |
| Биіктігі | 949 мм |
| Тереңдігі | 615 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 264 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.22 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1010 мм |
- Бағасы: 674 612 ₸


