
УГУР УДР 14 МКК балмұздаққа арналған витрина
- Бар
- Коды:182185
1 548 138 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDR 14 балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмсақ балмұздақтарды көрсетуге, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель сандық термометрмен және тежегіші бар дөңгелектермен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне балмұздаққа арналған 14 ыдыс кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 7
Қосымша сипаттамалар:
- Балмұздаққа арналған ыдыстың көлемі: 5 л
- Балмұздаққа арналған ыдыстың өлшемдері: 170х360х110 мм
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1230x790x710 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 1315 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -23-тен -18 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1348 мм |
- Бағасы: 1 548 138 ₸


