
УГУР УДР 14 АНКА балмұздақ көрмесі
- Бар
- Коды:121711
2 652 041 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
УГУР УДР 14 АНКА балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмсақ балмұздақтарды көрсетуге, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 2 жылжымалы жапқышпен және сандық контроллермен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 360x250 балмұздаққа арналған 14 контейнер кіреді
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 398 л
- Пайдалы: 427 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 6,4 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1230x785x602 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1475x1250x1290 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Сыйымдылығы | 14 дана. |
| Биіктігі | 1210 мм |
| Асқазан сыйымдылығы | 360х165 мм |
| Тереңдігі | 1115 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 427 л |
| Тұтынылатын қуат | 1.25 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1390 мм |
- Бағасы: 2 652 041 ₸


