
УГУР УДР 7 Б балмұздаққа арналған витрина
- Бар
- Коды:141742
2 279 356 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDR 7 B балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмсақ балмұздақтарды көрсетуге, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 2 жылжымалы қақпақшамен және механикалық термостатпен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне балмұздаққа арналған 14 контейнер, кілті бар құлып, тығындары бар дөңгелектер және тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Тәуліктік энергия тұтыну: 14 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1220х550х500 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1380х780х1310 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 134 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 144 келі |
| Сыйымдылығы | 14 дана. |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 427 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.26 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1360 мм |
- Бағасы: 2 279 356 ₸


