
УГУР УДР 9 Б балмұздаққа арналған витрина
- Бар
- Коды:46627
2 849 392 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDR 9 B балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмсақ балмұздақтарды көрсетуге, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 2 жылжымалы қақпақшамен және механикалық термостатпен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне балмұздаққа арналған 18 контейнер, кілті бар құлып, тығындары бар дөңгелектер және тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Шыңдалған алдыңғы әйнек
- Ауыр жылу жағдайларында жұмыс істегенде тұрақты температураны ұстап тұру үшін күшейтілген ауа айналымымен желдетіледі
- Автоматты ерітуі бар "no frost" жүйесі
- Артқы жарығы бар канапелерді орнату мүмкіндігі бар
- Тот баспайтын болаттан жасалған контейнерлер
- Маневрлікті қамтамасыз ететін күшейтілген дөңгелектер
- Логотип қалауы бойынша жапсырма немесе жібек экран түрінде басылуы мүмкін
- Боялған корпус
- Хладагент: R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
- Гастроэмкосттардың көлемі: 4,8 л
- Тәуліктік энергия тұтыну: 16,5 кВТ/сағ
- Ішкі өлшемдері: 1535х550х500 мм
- Қаптамасы бар сыртқы өлшемдері: 1750х780х1310 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 177 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 188 келі |
| Сыйымдылығы | 18 дана. |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 86.4 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.6875 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1680 мм |
- Бағасы: 2 849 392 ₸


