
УГУР УДР 12 ФАТИХ балмұздақ көрмесі
- Бар
- Коды:46629
5 732 599 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDR 12 FATIH new витринасы балмұздақтың әртүрлі сорттарын көрсетуге арналған.
Ерекшеліктері:
- Шыңдалған алдыңғы әйнек
- Ауыр жылу жағдайларында жұмыс істегенде тұрақты температураны ұстап тұру үшін күшейтілген ауа айналымымен желдетіледі
- Автоматты ерітуі бар "no frost" жүйесі
- Артқы жарығы бар канапелерді орнату мүмкіндігі бар
- Тот баспайтын болаттан жасалған контейнерлер
- Маневрлікті қамтамасыз ететін күшейтілген дөңгелектер
- Логотип қалауы бойынша жапсырма немесе жібек экран түрінде басылуы мүмкін
Стандартты түстердің коды 9003 немесе 9006, қосымша түстер де қол жетімді:
- Қызыл: 3032
- Жасыл: 6035
- Қызғылт сары: 2008
- Алтын: 1036 (24K J)
- Көгілдір / сұр: 5026 / 9005
Қосымша сипаттамалар:
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
- Гастроэмкосттардың көлемі: 4,8 л
- Хладагент: R404a
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 12 FATIH new |
| Салмағы (қаптамасыз) | 225 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 236 келі |
| Сыйымдылығы | 24 дана. |
| Биіктігі | 1390 мм |
| Тереңдігі | 1200 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 115.2 л |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 5 732 599 ₸





