
UGUR UDR 18 ERTUGRUL балмұздаққа арналған витрина
- Бар
- Коды:141851
9 536 505 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDR 18 ERTUGRUL балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмсақ балмұздақтарды көрсетуге, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель 2 жылжымалы қақпақшамен және механикалық термостатпен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне балмұздаққа арналған 18 контейнер, кілті бар құлып, тығындары бар дөңгелектер және тазалауға арналған қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Тәуліктік энергия тұтыну: 20 кВТ/сағ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сыйымдылығы | 18 дана. |
| Биіктігі | 1380 мм |
| Тереңдігі | 1140 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.833 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1725 мм |
- Бағасы: 9 536 505 ₸


