
УГУР УДР 24 ФАТИХ балмұздақ көрмесі
- Бар
- Коды:182204
12 096 560 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDR 24 FATIH балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмсақ балмұздақтарды көрсетуге, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель сандық термометрмен және тежегіші бар дөңгелектермен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне балмұздаққа арналған 24 ыдыс кіреді.
Ерекшеліктері:
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Балмұздаққа арналған ыдыстың көлемі: 4,8 л
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1980x920x240 мм
- Балмұздаққа арналған ыдыстың өлшемдері: 388x144x109 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 431 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 450 келі |
| Сыйымдылығы | 24 дана. |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Тереңдігі | 1135 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 2350 мм |
- Бағасы: 12 096 560 ₸


