
УГУР УДР 18 ЯВУЗ балмұздақ көрмесі
- Бар
- Коды:181807
9 437 439 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDR 18 YAVUZ балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмсақ балмұздақтарды көрсетуге, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель сандық басқару блогымен және автоматты жібіту жүйесімен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне балмұздаққа арналған 18 контейнер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 7
Қосымша сипаттамалар:
- Балмұздаққа арналған ыдыстың көлемі: 5 л
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1180x920x240 мм
- Балмұздаққа арналған ыдыстың өлшемдері: 170x360x110 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 326 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 341 келі |
| Сыйымдылығы | 18 дана. |
| Биіктігі | 1380 мм |
| Тереңдігі | 1125 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -23-тен -18 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1725 мм |
- Бағасы: 9 437 439 ₸


