
УГУР УДР 24 КАНУНИ балмұздақ көрмесі
- Бар
- Коды:182206
11 446 324 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDR 24 KANUNI балмұздақ витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жұмсақ балмұздақтарды көрсетуге, салқындатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель сандық термометрмен және тежегіші бар дөңгелектермен жабдықталған. Қақпақтар шыңдалған шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне балмұздаққа арналған 24 ыдыс кіреді.
Ерекшеліктері:
- Хладагент: R404a
- Климаттық класы: 7
Қосымша сипаттамалар:
- Балмұздаққа арналған ыдыстың көлемі: 5 л
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1980x920x240 мм
- Балмұздаққа арналған ыдыстың өлшемдері: 170x360x110 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 432.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 451.5 кг |
| Сыйымдылығы | 24 дана. |
| Биіктігі | 1380 мм |
| Тереңдігі | 1140 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -23-тен -18 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 2240 мм |
- Бағасы: 11 446 324 ₸


