
Hurakan HKN-ICSU360 балмұздаққа арналған витрина
- Бар
- Коды:305358
615 215 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ICSU360 витринасы балмұздақтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим:
- Салқындату: 2-ден -3 ºС дейін
- Қату: -12 -24 ºС дейін
- Қоршаған ортаның температурасы: 16-дан 32 ºС-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 79 келі |
| Сыйымдылығы | 9 дана. |
| Биіктігі | 875 мм |
| Тереңдігі | 715 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 290 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.26 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -24-тен 2 °С-қа дейін |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1260 мм |
- Бағасы: 615 215 ₸


