
Балмұздаққа арналған витрина Марихолодмаш Veneto VN-1,75
- Бар
- Коды:124409
1 264 983 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Veneto VN-1,75 витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында балмұздақтарды көрсетуге арналған. Мойдл жарықдиодты жарықтандырумен жабдықталған. Жабдық қоршаған ортаның 12-ден 25 °С-қа дейінгі температурасында жұмыс істейді.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Компрессор: Embraco
- Бақылаушы: Carel, Evco, Danfoss
- Еріту тәсілі: ТЭН
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,28 м3
- Қуатты тұтыну: 18,7 кВТ
- Еріту қуаты: 2,1 кВТ
- Шамдардың номиналды қуаты: 0,028 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Veneto-VN-1,75 4.320.136 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 280 келі |
| Биіктігі | 1320 мм |
| Тереңдігі | 865 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 280 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.78 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -20 °С |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1750 мм |
- Бағасы: 1 264 983 ₸


